Лазерне омолодження ResurFX M22

ЛАЗЕРНE ОМОЛОДЖЕННЯ RESURFX™ M22

Лазерное омоложение ResurFX

ResurFX™ – унікальний лазерний апарат, який одночасно руйнує пошкоджену шкіру і стимулює утворення нової, вільної від дефектів шкіри. Також апарат здатний відновлювати пошкоджені фолікули і стимулювати ріст волосся при алопеції

Колись для лазерного омолодження у нас був Fraxel, той самий, оригінальний і легендарний. Але час не стоїть на місці, технології вдосконалюються, і ми разом з ними. Представляємо Вам ResurFX™ один з модулів лазерної платформи №1 в світі від засновників лазерної естетичної медицини вцілому – корпорації Lumenis Aesthetic (СШАзраїль).

ResurFX™ – це неаблятівний фракційний лазер з довжиною хвилі 1565 нм, який одночасно руйнує стару пошкоджену шкіру і стимулює утворення нової – вільної від дефектів. Відбувається це в такий спосіб: тонкий (тонше за людську волосину) лазерний промінь формує на кожному сантиметрі шкіри тисячі мікрозон впливу (так званих мікротермальних лікувальних зон). У цих мікрозонах впливу старий і дефектний колаген, зайвий пігмент, а також інші елементи шкіри, які роблять її старою, розігріваються і повністю руйнуються. Водночас, навколо кожної мікрозони впливу зберігається безліч життєздатних клітин, які активуються, починають ділитися і дуже швидко відновлюють зруйновану мікрозону. Під час цього відновлення, яке походить від декількох годин до декількох днів, на місці кожної мікрозони впливу фактично виростає мікрозона нової, абсолютно вільної від дефектів шкіри. У фахівців навіть є своєрідне і дуже містке визначення для того, що робить ResurFX™ зі шкірою пацієнтів: «лазер ResurFX™ створює на кожному сантиметрі шкіри тисячі мініфабрик з виробництва вашого власного колагену».

Але це ще не все, на що здатний наш М22. Останні наукові та клінічні дослідження говорять про те, що метод фракційного фототермоліза, що лежить в основі роботи ResurFX™, стимулює ріст волосся і відновлює пошкоджені фолікули, будущо робить його прекрасним інструментом для лікування випадіння волосся та алопеції.

Вартість процедур на модулі ResurFX™ апарата М22™
* – ціни вказані в грн.

Обличчя10000
Обличчя + шия14000
Обличчя + шия + декольте18000
Шия6000
Шия + декольте10000
Декольте6000
Кисті рук5000
Повіки2500
Тіло (розмір долоні)4000
Тіло (1 см)200
Інтимні зони10000
Стимуляція росту волосся (вся голова)5000
Стимуляція росту волосся (пів голови)3000
Стимуляція росту брів1000