Корекція фігури VelaShape III

КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ І ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ VELASHAPE III

Коррекция фигуры Vela Shape 3

Апарат VelaShape III – це комбінація чотирьох факторів: інфрачервоного світла (ІК), що нагріває тканини на глибину до 3 мм; бі-полярної радіочастотної (РЧ) енергії, що нагріває тканини на глибину до 15 мм; вакууму, що забезпечує точну подачу енергії та механічної стимуляції, яка поліпшує лімфодренаж

VelaShape III – апарат нового покоління для безопераційної корекції фігури і лікування целюліту. Це ідеальне рішення найосновніших естетичних проблем – безопераційне видалення целюліту, зменшення обсягів і корекції контурів тіла, а також підвищення пружності шкіри. VelaShape III – неінвазивна, проста, комфортна, а головне – високоефективна процедура, що не потребує відновлювального періоду.

Дана процедура забезпечує істотний і стійкий результат, який можна підтримувати час від часу.

Більше 10 років клінічного досвіду, більше десятка досліджень, понад 5 мільйонів процедур і більше опублікованих досліджень, ніж про будь-який інший медичний пристрій для контурів тіла – все це забезпечило величезний успіх компанії Syneron і бренду VelaShape – лідера на ринку апаратів для неінвазивної корекції фігури.

Механізм дії VelaShape III:

Апарат VelaShape III працює на основі ELOSтехнології, поєднуючи в собі інфрачервону, біполярну радіочастотну енергії для точного нагріву тканин на глибину до 3 мм і 15 мм відповідно, і вакуумнороликовий вплив для виведення продуктів розпаду жирових відкладень.

Симбіоз технологій забезпечує глибокий нагрів жирових клітин (адипоцитів), оточуючих сполучних фіброзних перегородок і колагенових волокон. Ефективний нагрів адипоцитів досягається завдяки більш високій потужності RF (радіочастотна енергія). Оптимальна конструкція електродів і одночасне застосування вакууму забезпечує більш глибоке і швидке проникнення тепла. Це, своєю чергою, стимулює кровообіг, лімфодренаж, клітинний метаболізм і депонування колагену, а також посилює активність фібробластів і ремодекює позаклітинний матрикс.

Переваги апарату VelaShape III:

  • Максимальна RFпотужність дозволяє швидко і глибоко прогріти тканини: при тривалості процедури всього 15 хвилин зменшення обсягу становить 2-6 см за одну процедуру, що гарантує досягнення оптимального результату за вже за 4 процедури.
  • Інтегрований температурний датчик. Постійний контроль температури оброблюваної зони робить проведення процедури ефективним і безпечним.
  • Новий дизайн і сучасний інтерфейс. Апарат VelaShape III оснащений новими аппликаторами VSmooth для зменшення целюліту і VContour з насадками різних розмірів для оптимального опрацювання всіх частин тіла. Новий дизайн РЧ електрода забезпечує оптимальний контакт зі шкірою і поліпшену подачу енергії в жирові тканини.
  • Інновації. Новий режим накладення імпульсів був розроблений для оптимальної обробки локальних жирових відкладень. Даний протокол забезпечує зменшення обсягів як мінімум на 2 см за 1-3 процедури, а також стійкий нагрів тканин, що дає стійкий ефективний результат.

Вартість процедур VelaShape III
* – ціни вказані в грн.

Живіт1500
Живіт + боки2000
Боки 1500
Сідниці (шортикова зона)1500
Стегна1800
Сідниці + стегна2000
Спина1500
Овал обличчя1000
Живіт + боки + сідниці + стегна3000
Пакет “Все тіло”4600