Киснева терапія OxyJet Leo De Lux

КИСНЕВА ТЕРАПІЯ OXYJET LEO DE LUX™

Кислородная терапия для кожи Oxyjet
Процедуры OxyJet для мужчин
Уход OxyJet для мужчин

Кисень здатний не тільки проникати в найглибші шари шкіри, але і транспортувати поживні речовини. Саме тому безін'єкційна технологія Oxyjet набула такої популярності у всьому світі

Нові технології в косметології дозволили використовувати для доставки поживних речовин в глибокі шари шкіри тиск чистого кисню. Проникаючи глибоко в шкіру, корисні речовини повноцінно живлять і відновлюють всі її шари, включаючи найглибші. Шкіра звільняється від вантажу мертвих клітин і шлаків, насичується поживними речовинами, які накопичуються у верхніх шарах шкіри, звідки за потреби надходять в глибокі шари шкіри.

Киснева терапія забезпечує профілактику старіння, протидію появі зморшок, усунення пігментації, лікування шрамів, рубців, вугрової висипки, зволоження і підтяжку шкіри. Лікування оксигенотерапією призводить до зменшення ваги й об’єму тіла, позбавлення від целюліту і розтяжок, підтяжки сідниць і грудей, вона ефективна при реабілітації після операцій і корекції фігури після пологів.

Система Oxyjet Leo de Luxe™ дозволяє швидко і безболісно вводити в глибокі шари шкіри, унікальні біологічно активні препарати. Ін’єкція проводиться під тиском чистого кисню.

В Європі та США безін’єкційна технологія Oxyjet дуже популярна, і світові знаменитості часто не приховують, що є її шанувальниками. Дженіфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Кім Кардашьян – далеко не повний список прихильників оксигенотерапії. А Мадонна навіть погодилася на рекламну підтримку Oxyjet і придбала собі апарат в особисте користування.

Вартість процедур Oxyjet
* – ціни вказані в грн.

OxyJet (багатоетапна півторагодинна процедура)3000