Безопераційний ліфтинг та стимуляція м'язів CACI SCULPT

БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ ЛІФТИНГ ТІЛА ТА
ІМПУЛЬСНА СТИМУЛЯЦІЯ М'ЯЗІВ CACI SCULPT

Лифтинг Caci Sculpt Киев

CACI SCULPT – це новітня технологія, яка завдяки струмам вищої інтенсивності, ніж мікроструми, ефективніше впливає на м'язи, зміцнюючи та тонізуючи їх. Завдяки цьому відбувається корекція фігури, ліфтинг та покращення контурів тіла

CACI SCULPT – інноваційна система для тонізації тіла, яка забезпечує видимий і вимірюваний в сантиметрах результат по зменшенню обсягів і корекції фігури.

Система включає 4 лікувальних модулі, 20 попередньо встановлених програм, 12 незалежних каналів для ліфтингу, тонізації, контурінгу, лімфодренажу і лікування целюліту.

Зазвичай інші апарати для корекції фігури застосовують технології, які мають поверхневий вплив на сполучну тканину та адипоцити (жирові клітини), в той час, як CACI SCULPT проникає глибше і специфічно тонізує й підтягує м’язи.

Імпульсна стимуляція м’язів (Muscle Impulse Stimulation (MIS) – це технологія, яка використовує струми більшої інтенсивності, ніж мікроструми. Це ідеальний метод для зміцнення і тонізації м’язів тіла, оскільки вони значно більші, ніж м’язи обличчя.

Змінний струм (ЗС) подається через електроди-провідники, які розташовуються на певних групах м’язів.

Струм, який подається через електрод, впливає на моторні (рухливі) точки м’язів і призводить до видимих м’язових скорочень.

Завдяки зміні інтенсивності струму, форми хвилі й періоду між м’язовими скороченнями, імпульсна стимуляція м’язів (MIS) адаптується до індивідуальних потреб кожного пацієнта.

Також технологія MIS застосовується для тонізації та стимуляції циркуляції крові в ослаблених м’язах, а в естетичних цілях – для корекції фігури, зменшення обсягів і тонізації.

Обидва методи, і Мікроструми, і MIS, зміцнюють і тонізують м’язи. Проте, MIS впливає на весь м’яз, що і визначає відчуття і видимі скорочення м’язів. Мікроструми впливають глибоко, але спрямовані на вплив тільки на кілька волокон м’яза, а не на нього в цілому, що і забезпечує мінімальні відчуття і відсутність видимого скорочення.

Вартість програм CACI SCULPT
* – ціни вказані в грн.

Антицелюліт1600
Детокс (лімфодренаж)1600
Контуринг і тонізація1800
Тонізація (спина)800
Скульптурування (груди)1200
Скульптурування (живіт)800
Скульптурування (сідниці)1200
Слім (все тіло)1500